Zastanawiacie się w jakiś sposób serwować alkohol na Waszym weselu? Poszukujecie niebanalnych rozwiązań i oryginalnych pomysłów? Zobaczcie jakie alkoholowe atrakcje możecie zaserwować swoim weselnym gościom!

07 wrzesień 2023
Martyna Dziedzic-Kamińska

Mobilni barmani

Poszukując nowych rozwiązań na wesele możecie zatrzymać się przy alkoholu. Wiadomo, z reguły jest obecny na weselach, ba! – w nieco większych ilościach niż na zwykłej imprezie. A gdyby tak … wynająć mobilnych barmanów, którzy dostarczą nie tylko zwykłą białą, ale i wyczarują nieco bardziej egzotyczne drinki? Każde podniebienie ma inne gusta, mobilni barmani zapewnią by każde znalazło coś idealnego dla siebie. Tacy usługodawcy potrafią też zorganizować widowisko z przygotowywania koktajli, to duże urozmaicenie dla gości. Profesjonalni barmani skomponują naprawdę wyjątkowe koktajle. Istnieje również możliwość udostępnienia baru z przygotowanymi składnikami, z których goście samodzielnie mogą zrobić drinki i poczęstować się innymi trunkami.  

barman za ladą przygotowujący drinki

Proseco van

Proseco czyli białe wino musujące produkowane we Włoszech znalazło swoich wielbicieli również w Polsce. Ostatni czas to wielkie boom właśnie na ten trunek. Proseco van to mobilny bar serwujący gościom bąbelki do woli. Lampki pysznego wina goście mogą serwować sobie sami i delektować się smakiem proseco przy ploteczkach. Vana można wynająć na uroczystość również z obsługą barmańską, która może podawać kieliszki z proseco lub drinki przygotowane na jego bazie. Te specjalnie przygotowywane na tą okazję autka wyglądają wprost obłędnie – to ozdoba całego wesela i wspaniałe tło do zdjęć! Samochód często jest ozdobiony roślinami, dekoracjami, girlandami z lampkami, które o zachodzie tworzą magiczny klimat, rozświetlając wnętrze vana, w doskonały sposób prezentując jego zawartość. Proseco van może stać zarówno na sali, jak i na zewnątrz, zwykle to pojazd małych rozmiarów. Kojarzy się z błogim wakacyjnym klimatem, strefą relaksu. Przy vanie często tworzona jest strefa odpoczynku – leżaki, beczki, snopki siana, gdzie goście mogą zaczerpnąć nieco powietrza i chwilę porozmawiać. Proseco van zaskoczy Waszych gości, którzy będą mieli okazję skosztować nie tylko tradycyjnego szampana, wina czy wódki. To jeszcze nieszablonowy sposób na podawanie alkoholu i doskonała weselna atrakcja!

dwie kobiety trzymające szklanki z alkoholem przed barem na kółkach

Automat z drinkami

W naszym codziennym życiu pojawia się coraz więcej sprzętów. Powstają coraz to nowsze gadżety i ulepszone wersje istniejących już urządzeń. Również podczas wesela można na nie liczyć. Automatyczna barman to kolejna doskonała odsłona dla podawania alkoholu na weselu. Ta zaprogramowana maszyna może poczęstować Waszych gości wybitnymi drinkami. Menu jest naprawdę bogate i każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy kliknąć kilka razy i już – gotowe! Urządzenie w kilka sekund napełnia szklanki kolorowymi wyskokowymi napojami. Automatyczny barman serwować będzie drinki przez cały czas trwania wesele, nie musicie się martwić, że czegoś zabraknie! Napoje wykonywane są według receptur profesjonalnych barmanów.

Personalizowane drinki

Takimi trunkami jeszcze bardziej zaskoczycie swoich gości! Na drink barze możecie postawić przygotowane już drinki. Może być ich kilka. Pamiętajcie zostawić w tym miejscu menu lub podpisy przy stworzonych kompozycjach. Drinki mogą być w kolorach motywu, stylu wesela. Całość będzie wybitnie się komponowała z całą uroczystością. Autorskie drinki z pewnością zostaną docenione przez Waszych gości. Nie bójcie się być kreatywni!

kolrowe drinki

Wódka na kółkach

Wszyscy z pewnością kojarzymy, że alkohol na weselach roznoszony jest przez kelnerki i kelnerów i stawiany na stół. Czy coś stoi na przeszkodzie by zmienić nieco tą formę? Oryginalny pomysł to stworzenie wózka, w którym obsługa będzie rozwozić butelki. To w pewnym sensie atrakcja dla gości, ale i wygoda dla kelnerów. Wózek może być ozdobiony tak, by robił za każdym razem wielkie wejście, a raczej wielki „wjazd” ;) Im bardziej oryginalne DIY, tym lepiej! Każdy zwróci uwagę na przygotowany przez Was pojazd i będzie to coś… innego.

Znaczenie ma jakość podawanych trunków, ale i sposób! Jak widzicie, możliwości jest sporo, a im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Zdecydujcie się na wyjątkowe rozwiązania na Wasz wyjątkowy dzień! ;)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

22 czerwiec 2020
03 październik 2019

Komentarze